Comarch SA jest producentem rozwiązań informatycznych dla firm. W swojej ofercie posiada rozwiązania zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i dla większych podmiotów z wielu branż (od handlu i usług przez produkcję, finanse, telekomunikację po administrację publiczną i służbę zdrowia). Więcej informacji o Comacrh SA.

wirtech sp. z o.o. jako Autoryzowany Partner Comarch SA oferuje swoim klientom rozwiązania dla sektora MŚP. Są to:

  • Comarch ERP XT
  • Comarch ERP Optima

oraz rozwiązania wspomagające:

  • Comarch PPK
  • Comarch e-Sprawozdania
  • Comarch OCR
  • Comarch Mobile
  • Comarch iBard

Comarch ERP Optima to polski, zintegrowany system informatyczny klasy ERP stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach z każdej branży.

Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Poprzez zintegrowanie system Comarch ERP Optima pozwala na kompleksowe analizowanie danych z różnych obszarów działania firmy, co daje możliwość obserwowania wszystkich procesów  i trendów zachodzących w przedsiębiorstwie.
System jest dostępny zarówno w wersji stacjonarnej, którą Klienci instalują na własnym sprzęcie komputerowym, jak i wersji usługowej zainstalowanej w infrastrukturze Comarch, do której Klienci logują się za pośrednictwem Internetu. Comarch ERP Optima dostępna w chmurze jest aktualnie bardzo popularnym modelem użytkowania aplikacji, głównie ze względu na ograniczenie kosztów związanych z inwestycjami w infrastrukturę IT oraz dzięki temu, że praca jest możliwa z dowolnego miejsca.


optima-grafika-produktowa

System kompleksowo wspiera wszystkie procesy zachodzące w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa. Za poszczególne funkcjonalności odpowiadają osobne moduły, które ze sobą harmonijnie współpracują dzięki jednej bazie danych. System jest elastyczny – klient sam decyduje, z których funkcjonalności (modułów) chce korzystać. W razie potrzeb zawsze możliwa jest rozbudowa systemu o dodatkowe funkcje. Oferta modułów wchodzących w skład rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego: optima@wirtech.pl.

Chętnie umówimy się na spotkanie, aby poznać Państwa potrzeby i wymagania oraz zaproponować dopasowane rozwiązanie.